top of page

Zapewne zastanawiasz się teraz czy to możliwe, żebyś znalazł się na pokładzie jachtu? To odpowiedź brzmi - TAK ! ! !

Jeżeli chcesz spróbować, zobaczyć jak to jest być częścią załogi, zwiedzać i odkrywać nowe miejsca, to kliknij w poniższy przycisk i zobacz co możesz zyskać!

Uczestnicy programu mogą zostać Marynarzami. Jak tego dokonać? Czytaj więcej na stronie Zostań Marynarzem. 

Zostań ŻEGLARZEM 

    spełniaj marzenia.

Niezależnie od tego, co Cię zmotywuje do wzięcia udziału w programie: pasja do wody i żeglarstwa, ciekawość świata, chęć zdobycia wartościowych przyjaciół, czy pomysł na dobrze płatny fach w ręku, kiedy podejmiesz decyzję – napisz do nas. Wraz z Twoimi opiekunami podpowiemy Ci jak wystartować. Zapomnij o myślach typu: nie da się, nie potrafię, to nie dla mnie. Nie dowiesz się tego dopóki nie spróbujesz.

W momencie startu nie musisz posiadać, żadnych specjalnych umiejętności (choć z pewnością je masz, nawet jeżeli jeszcze o tym nie wiesz). Wszystkiego będziesz mógł/mogła nauczyć się w trakcie trwania programu. Wystarczy tylko chcieć, a to czego będziemy wymagać, to ciekawość i autentyczne zaangażowanie.

MŁODZIEŻOWY PROGRAM

               EDUKACJI ŻEGLARSKIEJ

Cel programu: 

Od szczura lądowego do Kapitana Jachtowego.

To tutaj:

- zdobędziesz uprawnienia pozwalające Ci na żeglowanie po jeziorach, morzach i oceanach. Może to być pomysł na relaks, ale równie dobrze możesz traktować to jako źródło godziwego zarobku, kiedy wejdziesz już w dorosłość. 

- nauczysz się wykorzystywać swoje silne strony, czyli takie obszary w których możesz osiągać ponadprzeciętne wyniki. Przyda Ci się to przy szukaniu pracy i przygotowywaniu się do zawodu, ale również w życiu codziennym;

- poznasz grono przyjaciół, któremu będziesz mógł/mogła zaufać. Nauczysz się także jak rozpoznać komu warto ufać, a komu raczej nie.

Patron honorowy programu:

logo-pzz-podstawowe-poziome-j-polski.png

PIERWSZE REJSY DLA ADEPTÓW. Tu zaczyna się przygoda.

SZKOLENIA NA PATENTY - od Żeglarza do Instruktora. 

REJSY MORSKIE - na Bałtyku i morzu Północnym. 

Kotwica 1
Kotwica 2
logo-The-Youth-Sailing-kolor_edited.png
bottom of page